Co wybrać na pierwsze urodziny

w czasie gdy nasze dziecko kończy pierwszy rok życia przychodzi okazja do świętowania. Większość krewnych główkuje w tym czasie co dziecku kupić. Jest kilka głównych rodzajów prezentów, które są najczęściej kupowane przez gości przy okazji takiego święta. Poniżej zostało to skatalogowane.

1)Maty edukacyjne

Jest to zdobywający w ostatnich czasach dużą popularność pomysł na upominek dla małego dziecka. Zwykle jest to  pewnego rodzaju oddzielona powierzchnia, w której są zawieszone różnego rodzaju zabawki, mające aktywnie wpływać na prawidłowy rozwój intelektualny i fizyczny dziecka. Koszt takiej zabawki waha się w granicach od 100 do nawet 1000 zł w zależności odproducenta, materiału i wielkości

2)Grawerowane figurki

Drugą grupą częstych darów są grawerowane figurki ze specjalną dedykacją na daną okazję. Sprzedawcy produkują najróżniejsze rodzaje takich figurek. Niekiedy są to jednocześnie przedmioty mogące spełniać poszczególne role jak na przykład skrzynka na kosztowności czy skarbonka. Dla bogatszych osób dedykowane są metali szlachetnych, dla mniej zamożnych jedynie pozłacane lub posrebrzane. Ceny są zróżnicowane i zwykleustalane indywidualnie.

3) Wyroby własnoręczne

 Własnoręcznie zrobione prezenty oddają zaangażowanie i serce włożone w ich wykonanie. Mimo, iż powoli wychodzą z mody to jednak stale goszczą na urodzinowych przyjęciach. Są to rożnego rodzaju elementy ubrania ze specjalnie wyszytym wzorem, efektownie zdobione pojemniki na ważne rzeczy, czy ręcznie strugane posążki z drewna lub kamienne figurki. Nie wymaga to nakładu finansowego a uwidacznia jak wielkie znaczenie ma dla dającej je osoby.

4)Pieniądze

Następną i końcową z najczęściej dawanych grup upominków są po prostu banknoty dawane rodzicom. Zwykle pakujemy je w kopertę, i dajemy rodzicomw celu kupienia czegoś dla pociechy. Przecież to oni widzą najlepiej czego akurat teraz potrzebuje…

Kupno odpowiedniego prezentu nieraz przyprawia nas o ból głowy, jednak dysponując tymi kilkoma pomysłami może być nam łatwiej podjąć decyzję.