Satysfakcja z pracy zarobkowej, postrzegane jest przez pryzmat wyników w miejscu pracy.

Młodzi, są zdania, że po zakończeniu studiów robota jest na wyciągnięcie ręki, nic bardziej mylnego . Owszem zatrudnienie czeka, ale dla doświadczonych w danym zawodzie albo dla niedoświadczonych za niską płacę. Lata, kiedy zdobywanie umiejętności było gwarantem otrzymania wysokiego wynagrodzenia, skończyły się, pracodawcy nie jest już spragniony pracowników dobrze wykształconych , ale posiadających cechami charakteru, która przyczyni się wysokimi zyskami dla firmy. Przedsiębiorczość, odwaga to walory zauważane przez prezesów firm, praca dla takich rozpoczynających karierę odpornych na stres ludzi czeka . Oczekiwania Polaków , co do wymiaru pensji za wykonane zadania rośnie , obywatele pragną więcej zarabiać , bo ich ambicje są wyższe , chcą więcej mieć i zabezpieczyć swojej domownikom dobre życie. 

Zadowolenie z pracy jest ważne , bycie cenionym od pracodawcy również , połączenie tych czynników z satysfakcjonującym wynagrodzeniem uważane jest za powodzenie w życiu zawodowym. Wyjazd z kraju w poszukiwaniu pracy jest nadal uważany, jako jedna z alternatyw , jednak czym człowiek starszy , tym człowiek częściej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Praca , dzięki której człowiek zabezpieczyć dla siebie i bliskich dach nad głową oraz godziwy byt ,  jest osiągalna tylko dla niektórych . 

bästa dejtingsidor datingsida.xyz

Zawody takie jak menadżer, stwarzają możliwość osiągnąć dużych pieniędzy, ale obowiązki takie wiąże się z nienormowanym czasem pracy , życiem w stresie i przymusem poradzenia sobie coraz większym wymaganiom . Traktowanie obowiązków zawodowych, jako niemiłej obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla pracownika ,  ale także dla przełożonego, niesatysfakcjonująca praca to zniechęcony podwładny,  który jest mniej wydajny , ciągle zmęczony i zdenerwowany.